450215-2026 - Competition
Poland – Legal advisory services – Doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn.: „Efektywność energetyczna budynków publicznych w gminie Trzebownisko”.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDoradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn.: „Efektywność energetyczna budynków publicznych w gminie Trzebownisko”.
Description1. Przedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. „Efektywność energetyczna budynków publicznych w gminie Trzebownisko”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający informuje, że wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz z budżetu państwa. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.42.2026.KR. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifierBDG-V.2611.42.2026.KR
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79111000 Legal advisory services
Additional classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services, 66171000 Financial consultancy services, 71315200 Building consultancy services, 71310000 Consultative engineering and construction services, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 72221000 Business analysis consultancy services, 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security, 80511000 Staff training services, 79421100 Project-supervision services other than for construction work, 79421000 Project-management services other than for construction work
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. „Efektywność energetyczna budynków publicznych w gminie Trzebownisko”.