2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa przepustów betonowych
Description: Przedmiotem niniejszej umowy jest dostawa przepustów betonowych zwanych w dalszej części ,,asortymentem”, przeznaczonych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z dostawą i rozładunkiem do miejsc wskazanych przez Zamawiającego: - Zamówienie podstawowe: Zaleszany (gmina Michałowo), Siemianówka (gmina Narewka), Sieruciowce ( gmina Nowy Dwór) - Zamówienie opcjonalne: miejsce wskazane przez Zamawiającego w odległości nie większej niż 150 km od 25 WOG ( ul. Kawaleryjska 70, Białystok) woj. podlaskie. Wykonawca w czasie realizacji dostawy ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-prawną za ewentualne szkody powstałe u osób trzecich, z powodu niewłaściwego prowadzenia dostaw jak również bierze na siebie odpowiedzialność za utrudnienia przejazdu drogami, na których występują ograniczenia tonażowe. Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu Krajowej Deklaracji Właściwości Użytkowych asortymentu wskazanego w ofercie.
Internal identifier: 43/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: 4. Zamawiający na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest celem zatorowania nowobudowanych miejsc składowania.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44114200 Concrete products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.