2. Procedure
Procedure
Title: SANACIJSKE OBUJMICE I SPOJNICE
Description: Predmet nabave su sanacijske obujmice i spojnice koje se koriste za sanaciju kvarova (puknuća) na javnim vodoopskrbnim cjevovodima kojima upravlja Društvo Vodoopskrba i odvodnja d.o.o. iz Zagreba, na svom uslužnom području. Sanacijske obujmice i spojnice generalno su razvrstane u II Grupe proizvoda koji se koriste za sanaciju kvarova na javnim vodoopskrbnim cjevovodima izgrađenim od svih materijala do sada upotrebljavanim ( AC, PEHD, PVC, LJŽ, DUKTIL, Če ) CPV oznaka i naziv: 44167000-8 Različita cijevna armatura Grupe: Grupa 1: Sanacijske cijevne obujmice i spojnice od inox materijala Grupa 2: Duktilne sanacijske spojnice Tehničke specifikacije, troškovnici i količine predmeta nabave bit će detaljnije određeni u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu.
Internal identifier: 2026-728
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ograničeni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44167000 Various pipe fittings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sanacijske cijevne obujmice i spojnice od inox materijala
Description: Grupa 1: Sanacijske cijevne obujmice i spojnice od inox materijala Predmet nabave su sanacijske obujmice i spojnice koje se koriste za sanaciju kvarova (puknuća) na javnim vodoopskrbnim cjevovodima kojima upravlja Društvo Vodoopskrba i odvodnja d.o.o. iz Zagreba, na svom uslužnom području. Sanacijske obujmice i spojnice generalno su razvrstane u II Grupe proizvoda koji se koriste za sanaciju kvarova na javnim vodoopskrbnim cjevovodima izgrađenim od svih materijala do sada upotrebljavanim ( AC, PEHD, PVC, LJŽ, DUKTIL, Če ) Tehničke specifikacije, troškovnici i količine predmeta nabave bit će detaljnije određeni u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu.
Internal identifier: 2026-728-1
Lot: LOT-0002
Title: Duktilne sanacijske spojnice
Description: Grupa 2: Duktilne sanacijske spojnice Predmet nabave su sanacijske obujmice i spojnice koje se koriste za sanaciju kvarova (puknuća) na javnim vodoopskrbnim cjevovodima kojima upravlja Društvo Vodoopskrba i odvodnja d.o.o. iz Zagreba, na svom uslužnom području. Sanacijske obujmice i spojnice generalno su razvrstane u II Grupe proizvoda koji se koriste za sanaciju kvarova na javnim vodoopskrbnim cjevovodima izgrađenim od svih materijala do sada upotrebljavanim ( AC, PEHD, PVC, LJŽ, DUKTIL, Če ) Tehničke specifikacije, troškovnici i količine predmeta nabave bit će detaljnije određeni u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu.
Internal identifier: 2026-728-2