450308-2026 - Competition
Hungary – Catering services – Közétkezési szolgáltatás biztosítása
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKözétkezési szolgáltatás biztosítása
DescriptionAjánlatkérő a következő szolgáltatások biztosítását várja el nyertes Ajánlattevőtől: gyermekétkeztetés biztosítása
Internal identifierEKR001217212026
Type of procedureOpen
Main features of the procedureAjánlatkérő a beérkező ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pont alapján a legjobb ár-érték arány szempontja alapján értékeli. Pontozás: részszempontonként 0-10 pont.1. é.sz.: fordított arányosítás, 2-4. é.sz.: pontkiosztás
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionAz Ajánlattevő feladata az óvodákban, általános és középiskolákban, továbbá a kollégiumokban a normál és diétás étrend biztosítása, étkezésenként: reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora formájában. A műszaki leírásban meghatározott helyszíneken 4 különböző teljesítés típus kerül meghatározásra (helyszínenként 1 típus): 1. Főzőkonyha (tálalás helyben, egyéni, önkiszolgáló jelleggel) 2. Kiszállítás a. tálalás: csoportos, badellákban, szállítási egységekkel b. tálalás: egyéni, önkiszolgáló jellegű, badellákban, szállítási egységekkel c. tálalás: egyénileg kitálalva dobozokban A teljesítéssel érintett intézmény típusok: óvoda, általános iskola, középiskola, kollégium Tájékoztató jelenlegi napi mennyiségek (napi adagszám): • ebéd: o napi főzési adagszám összesen: 3 325 adag o ebből napi szállítási adagszám: 1 675 adag • tízórai: o napi főzési adagszám összesen: 1 468 adag o ebből napi szállítási adagszám: 1119 adag • uzsonna: o napi főzési adagszám összesen: 1 430 adag o ebből napi szállítási adagszám: 1118 adag • reggeli: o napi főzési adagszám összesen: 222 adag o ebből napi szállítási adagszám: 196 adag • tízórai: o napi főzési adagszám összesen: 222 adag o ebből napi szállítási adagszám: 196 adag Mindösszesen (minden étkezés egyben): • napi főzési adagszám összesen: 6 667 adag • ebből napi szállítási adagszám: 3 186 adag Tájékoztató jelleggel a jelenlegi évi adagszám összesen: 1 389 517 adag Részletesen a műszaki leírás részeként kiadott Jelenlegi étkezési adagszámok táblázat tartalmazza. Az ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy a korábbi évek gyakorlati tapasztalatai szerint a fenti adagszámoktól 30 %-nál nagyobb eltérés nem várható. Az Ajánlatkérő kezelésében/birtokában lévő, a nyertes Ajánlattevő kizárólagos rendelkezésére adja át a helyiségeket. A rögzített cél teljesítésére használatra átadott konyhák és hozzá kapcsolódó helyiségek szerinti eszközök, berendezések rendeltetésszerű használata, üzemeltetése a feladata a mindenkori kapcsolódó jogszabályok betartásával. Részletek a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban és szerződéstervezetben.
Internal identifierEKR001217212026/1