2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa części i akcesoriów samochodowych dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z jednostkami podległymi w 2026
Description: 4.1 Przedmiotem zamówienia zamówienia jest dostawa części i akcesoriów samochodowych dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z jednostkami podległymi, przy czym dostawy obejmują trzy jednostki organizacyjne Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Internal identifier: D.ROZ.270.2.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39831500 Automotive cleaners
Additional classification (cpv): 31510000 Electric filament lamps, 19500000 Rubber and plastic materials, 09211100 Motor oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia zamówienia jest dostawa części i akcesoriów samochodowych dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z jednostkami podległymi, przy czym dostawy obejmują trzy jednostki organizacyjne Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.