2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA CIEPŁA NA POTRZEBY BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE
Description: Kompleksowa dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa przy ul. Ogrodowej 51A, Al. Solidarności 58 oraz ul. Schillera 10 w Warszawie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.) zwanej dalej PZP. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 rozdz. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09321000 Hot water
Additional classification (cpv): 09322000 Steam
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest kompleksowa dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa przy ul. Ogrodowej 51A, Al. Solidarności 58 oraz ul. Schillera 10 w Warszawie.