2. Procedure
Procedure
Title: 21/PN/2026 dostawa i instalacja fabrycznie nowej jednostki kogeneracyjnej o mocy elektrycznej nie mniejszej niż 0,999 MW wraz z przyłączeniem do istniejącej infrastruktury energetycznej bioelektrowni
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i instalacja fabrycznie nowej jednostki kogeneracyjnej o mocy elektrycznej nie mniejszej niż 0,999 MW wraz z przyłączeniem do istniejącej infrastruktury energetycznej bioelektrowni zlokalizowanej w bioelektrowni (obiekt nr 600) na terenie Zamawiającego – Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. ul. Jabłoniowa 55, 80-180 Gdańsk. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca opracuje pełną dokumentację projektowo-techniczną, uzyska wszystkie wymagane decyzje administracyjne, uzyska aktualizację koncesji na wytwarzanie energii elektrycznej i warunków przyłączania, a także zdemontuje istniejącą jednostkę kogeneracyjną, w miejsce której zamontuje dostarczoną jednostkę.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 42111000 Motors
Additional classification (cpv): 50532300 Repair and maintenance services of generators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: brak