See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej
Description: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej w podziale na 13 pakietów (części). Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: ZP.261.26.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Zakup i dostawa fabrycznie nowego inkubatora CO2
Description: Zakup i dostawa fabrycznie nowego inkubatora CO2 - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Inkubator CO2 do hodowli tkankowych wraz z reduktorem CO2 oraz podstawą mobilną umożliwiającą ustawienie dwóch inkubatorów w układzie pionowym
Description: Inkubator CO2 do hodowli tkankowych wraz z reduktorem CO2 oraz podstawą mobilną umożliwiającą ustawienie dwóch inkubatorów w układzie pionowym - 1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Inkubatory CO2
Description: Inkubator przenośny CO2 do hodowli tkankowych/komórkowych umożliwiający przenoszenie hodowanych komórek/tkanek pomiędzy pomieszczeniami/budynkami w warunkach zbliżonych do warunków hodowli - 2 zestawy. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: 4. Dostawa inkubatora z regulowaną atmosferą CO2, z funkcją dezynfekcji i wytrząsania.
Description: Dostawa inkubatora z regulowaną atmosferą CO2, z funkcją dezynfekcji i wytrząsania - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. Dostawa zestawu mikroskopu stereoskopowego wraz z wyposażeniem umożliwiającym pracę w świetle odbitym.
Description: Dostawa zestawu mikroskopu stereoskopowego wraz z wyposażeniem umożliwiającym pracę w świetle odbitym - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: 6. Dostawa zestawu laboratoryjnego składającego się z komory inkubacyjnej do hodowli komórkowej w kontrolowanej atmosferze gazowej oraz przepływomierza służącego do regulacji i kontroli przepływu gazów.
Description: Dostawa zestawu laboratoryjnego składającego się z komory inkubacyjnej do hodowli komórkowej w kontrolowanej atmosferze gazowej oraz przepływomierza służącego do regulacji i kontroli przepływu gazów. -1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: 7. Dostawa zestawu do bezpiecznej aspiracji cieczy (systemu odsysania płynów pozlewowych), przeznaczonego do prac laboratoryjnych w standardzie mikropłytek 96-dołkowych.
Description: Dostawa zestawu do bezpiecznej aspiracji cieczy (systemu odsysania płynów pozlewowych), przeznaczonego do prac laboratoryjnych w standardzie mikropłytek 96-dołkowych - 1 sztuka- 1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: 8. Mikroskop odwrócony
Description: Mikroskop odwrócony - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: 9. STACJA DO WYMIANY KLATEK.
Description: STACJA DO WYMIANY KLATEK – 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: 10. Inkubator CO₂ - 10 sztuk.
Description: Inkubator CO₂ - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: 11. Inkubator przenośny CO₂ do hodowli tkankowych/komórkowych umożliwiający ich przenoszenie pomiędzy pomieszczeniami/budynkami w warunkach zbliżonych do warunków hodowli.
Description: Inkubator przenośny CO₂ do hodowli tkankowych/komórkowych umożliwiający ich przenoszenie pomiędzy pomieszczeniami/budynkami w warunkach zbliżonych do warunków hodowli - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: 12. System do obrazowania in vivo komórek w inkubatorze
Description: System do obrazowania in vivo komórek w inkubatorze - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: 13. Inkubator CO2 do hodowli komórek z reduktorem dwustopniowym do butli z dwutlenkiem węgla oraz podstawą jezdną.
Description: Inkubator CO2 do hodowli komórek z reduktorem dwustopniowym do butli z dwutlenkiem węgla oraz podstawą jezdną - 1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 13