2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa rur na potrzeby realizacji zadania „Budowa gazociągu DN 700 do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”
Description: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa rur na potrzeby realizacji zadania „Budowa gazociągu DN 700 do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”.
Internal identifier: ZP/2026/05/0039/PZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44163100 Pipes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 44163100 Pipes