See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Wykonanie napraw, remontów i przeglądów silników elektrycznych, maszyn elektrycznych” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń” z podziałem na Części
Description: „Wykonanie napraw, remontów i przeglądów silników elektrycznych, maszyn elektrycznych” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”
Previous notice: 125736-2026
Internal identifier: ZP-CZOK-0058/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert Dz.U. S: 37/2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50532100 Repair and maintenance services of electric motors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - Remont silnika typu SZJf 124 M/02 (1000 kW, 6kV)
Description: Część I - Remont silnika typu SZJf 124 M/02 (1000 kW, 6kV)
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Title: Część II – Poawaryjny remont silnika 6 kV typu SZJf 124 M/02 (1000 kW, 6kV)
Description: Część II – Poawaryjny remont silnika 6 kV typu SZJf 124 M/02 (1000 kW, 6kV)
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Title: Część III – Remont silnika typu KN7225M-ABO 1H-Z (75 kW, 500 V)
Description: Część III – Remont silnika typu KN7225M-ABO 1H-Z (75 kW, 500 V)
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Title: Część IV – Remont prądnicy prądu stałego typu PCOb 84b (35 kW, 460 V, 76 A, 1450 obr./min)
Description: Część IV – Remont prądnicy prądu stałego typu PCOb 84b (35 kW, 460 V, 76 A, 1450 obr./min)
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Title: Część V - Remont prądnicy prądu stałego typu PCBb 94 b (23 kW, 100 V, 230 A, 600 obr./min
Description: Część V - Remont prądnicy prądu stałego typu PCBb 94 b (23 kW, 100 V, 230 A, 600 obr./min
Internal identifier: Część V
Lot: LOT-0006
Title: Część VI - Remont prądnicy prądu stałego typu PCOb 84b (35 kW, 460 V, 7 6A, 1450 obr./min)
Description: Część VI - Remont prądnicy prądu stałego typu PCOb 84b (35 kW, 460 V, 7 6A, 1450 obr./min)
Internal identifier: Część VI
Lot: LOT-0007
Title: Część VII - Remont silnika typu Sg355 M8A (160 kW, 500 V, 50Hz, 742 obr./min)
Description: Część VII - Remont silnika typu Sg355 M8A (160 kW, 500 V, 50Hz, 742 obr./min)
Internal identifier: Część VII
Lot: LOT-0008
Title: Część VIII - Remont silnika typu DSE 981-8 (440 kW, 6 kV, 735 obr./min)
Description: Część VIII - Remont silnika typu DSE 981-8 (440 kW, 6 kV, 735 obr./min)
Internal identifier: Część VIII
Lot: LOT-0009
Title: Część IX - Przegląd główny (zgodnie z instrukcją producenta D4-034.493 wydanie V) silników wentylatorów głównego przewietrzania typu dSOg 280 M4 EP (90 kW, 500 V, 1485 obr./min)
Description: Część IX - Przegląd główny (zgodnie z instrukcją producenta D4-034.493 wydanie V) silników wentylatorów głównego przewietrzania typu dSOg 280 M4 EP (90 kW, 500 V, 1485 obr./min)
Internal identifier: Część IX
Lot: LOT-0010
Title: Część X - Przegląd okresowy (24 miesięczny zgodnie z Instrukcją K4-14-335 DAMEL) silnika typu S1 500X-4D (rozruch bezpośredni, 1250 kW, 6kV)
Description: Część X - Przegląd okresowy (24 miesięczny zgodnie z Instrukcją K4-14-335 DAMEL) silnika typu S1 500X-4D (rozruch bezpośredni, 1250 kW, 6kV)
Internal identifier: Część X
Lot: LOT-0011
Title: Część XI - Remont silnika typu SCUdm 114s (250 kW, 6000 V, 30 A, 1470 obr./min)
Description: Część XI - Remont silnika typu SCUdm 114s (250 kW, 6000 V, 30 A, 1470 obr./min)
Internal identifier: Część XI
Lot: LOT-0012
Title: Część XII - Remont wirnik silnika SCUdm 134u (1250 kW 6000 V, 1470 obr./min)
Description: Część XII - Remont wirnik silnika SCUdm 134u (1250 kW 6000 V, 1470 obr./min)
Internal identifier: Część XII
Lot: LOT-0013
Title: Część XIII - Remont silnik typu BMSf 250M4 (55 kW, 500 V)
Description: Część XIII - Remont silnik typu BMSf 250M4 (55 kW, 500 V)
Internal identifier: Część XIII
Lot: LOT-0014
Title: Część XIV - Remont układu 2 przetwornic typu P-1500/10/225/08 o mocy 1300kW wraz z silnikiem typu Gad178/01 o mocy 2800 kW szybu wyciągowej szybu „Budryk Zachód”
Description: Część XIV - Remont układu 2 przetwornic typu P-1500/10/225/08 o mocy 1300kW wraz z silnikiem typu Gad178/01 o mocy 2800 kW szybu wyciągowej szybu „Budryk Zachód”
Internal identifier: Część XIV
Lot: LOT-0015
Title: Część XV - Przegląd silnika typu GAe-1510 p/01o mocy 1250 KW napędzające wentylatorów głównego przewietrzania wraz z wzbudnicą typu PCB-84b napędzanego silnikiem elektrycznym o mocy 30kW zainstalowanych przy szybie szybu „Staszic”
Description: Część XV - Przegląd silnika typu GAe-1510 p/01o mocy 1250 KW napędzające wentylatorów głównego przewietrzania wraz z wzbudnicą typu PCB-84b napędzanego silnikiem elektrycznym o mocy 30kW zainstalowanych przy szybie szybu „Staszic”
Internal identifier: Część XV
Lot: LOT-0016
Title: Część XVI - Remont kapitalny silnika typu SZUc 1710b (125 kW)
Description: Część XVI - Remont kapitalny silnika typu SZUc 1710b (125 kW)
Internal identifier: Część XVI