450427-2026 - Competition
Czechia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Velké Němčice – Podsedky a Pod Hospodou II – opakované řízení
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleVelké Němčice – Podsedky a Pod Hospodou II – opakované řízení
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (včetně poskytnutí licence), předběžného položkového rozpočtu, zajištění vydání společného povolení, zpracování dokumentace pro provedení stavby vč. podrobného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a jeho ocenění („DPS“), poskytnutí potřebné součinnosti při přípravě a realizaci zadávacího řízení na zhotovitele stavby „Velké Němčice – Podsedky a Pod Hospodou II – opakované řízení“ a při vlastní realizaci stavby pak výkon činnosti autorského dozoru. Projektové práce jsou rozděleny na tři samostatné objekty, kdy výstupem pro každý objekt bude samostatně zpracovaná projektová dokumentace.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services, 71320000 Engineering design services, 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierVelké Němčice – Podsedky a Pod Hospodou II – opakované řízení
Options
Description of the optionsZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v tom, že zpracování dokumentace pro provádění stavby, součinnost při přípravě a realizaci zadávacího řízení na zhotovitele stavby a výkon autorského dozoru budou u jednotlivých objektů realizovány pouze na základě písemné výzvy zadavatele. Zadavatel je oprávněn tuto výzvu pro jeden, více nebo všechny objekty nevydat, zejména pokud nezíská dotační nebo jiné externí financování navazující realizace stavby nebo pokud rozhodne o nerealizaci navazující stavby. Nebude-li výzva doručena dodavateli do 36 měsíců ode dne účinnosti smlouvy, závazek smluvních stran v rozsahu dosud nevyzvaných částí plnění pro příslušný objekt zaniká. Dodavateli v takovém případě náleží pouze cena za řádně provedené a zadavatelem převzaté části plnění.Pokud se v dokumentaci pro zadání veřejné zakázky vyskytnou přímé či nepřímé odkazy na určité dodavatele nebo výrobky, nebo patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, je to z důvodu, že stanovení technických podmínek nemůže být dostatečně přesné nebo srozumitelné a zadavatel u každého takového odkazu připouští možnost nabídnout rovnocenné řešení.