See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Bebossingen en andere diensten
Description: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: - Perceel 1: Moorslede - Perceel 2: Meetjesland - Perceel 3: Pajottenland Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Internal identifier: ANB-TB-NTBW-2026-109
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77230000 Services incidental to forestry
Additional classification (cpv): 03450000 Tree-nursery products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ANB-TB-NTBW-2026-109 - Perceel 1 - Moorslede
Description: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Perceel 1: Moorslede. Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: ANB-TB-NTBW-2026-109 - Perceel 2 - Meetjesland
Description: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Perceel 2: Meetjesland. Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: ANB-TB-NTBW-2026-109 - Perceel 3 - Pajottenland
Description: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Perceel 3: Pajottenland. Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Internal identifier: 3