2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja układu sterowania pompowni głębinowej „Niwka-Modrzejów” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń
Description: Modernizacja układu sterowania pompowni głębinowej „Niwka-Modrzejów” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń
Internal identifier: ZP-CZOK-0027/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001