2. Procedure
Procedure
Title: Revitalizace Masarykova náměstí v Jihlavě – Opatření v souvislosti s adaptací na změnu klimatu v centru města Jihlavy
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce vodovodu včetně vodovodních přípojek, rekonstrukce jednotné kanalizace včetně kanalizačních přípojek a výstavba nové dešťové kanalizace s retenčními nádržemi a s dešťovými přípojkami, vše na Masarykově náměstí v Jihlavě. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení), projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „soupis prací“), (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Internal identifier: Revitalizace Masarykova náměstí v Jihlavě – Opatření v souvislosti s adaptací na změnu klimatu v centru města Jihlavy
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001