2. Procedure
Procedure
Title: Overheidsopdracht voor de ontwikkeling van een beheerssysteem voor productie-, collectie- en archiefbeschrijving voor rekening van de Koninklijke Muntschouwburg
Description: Deze overheidsopdracht voor diensten heeft als voorwerp de ontwikkeling van een beheerssysteem voor productie-, collectie- en archiefbeschrijving voor rekening van de KMS.
Internal identifier: ARCH2602
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ARCH2602 - 1
Internal identifier: 1