2. Procedure
Procedure
Title: Produktionsledare, Projektet ombyggnation Sävenäs rangerbangård
Description: Projektet ombyggnation Sävenäs rangerbangård är i behov av en produktionsledare. Vi är i början av projektet och behöver en produktionsledare som kan vara med genom hela återstående projekteringen och produktionen.
Internal identifier: KOM-420959
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Produktionsledare, Projektet ombyggnation Sävenäs rangerbangård
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: KOM-420959
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001