2. Procedure
Procedure
Title: Dobeles novada pašvaldības darbinieku veselības apdrošināšana
Description: Dobeles novada pašvaldības darbinieku veselības apdrošināšana
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66512200 Health insurance services