2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor leveren, plaatsen en in dienst stellen van een cathlabzaal
Description: AZ Turnhout wenst over te gaan tot de aankoop van een floor-based monoplane röntgeninstallatie voor het Cathlab, bestemd voor cardiale diagnostiek en cardiovasculaire interventionele procedures. Deze aankoop kadert in de vervanging van de huidige installatie. De levering, installatie en indienststelling van de eerste installatie zijn voorzien in 2027. Daarnaast behoudt de aanbestedende overheid zich de mogelijkheid om, gedurende deze raamovereenkomst van 48 maanden, een tweede gelijkaardige installatie aan te kopen. Het tijdstip van vervanging van deze tweede zaal is momenteel niet definitief bepaald. Verder gaat de aankoop gepaard met het afsluiten van een all-in omnium onderhoudscontract. Alle benodigde testen en wettelijke controles zijn ten laste van de inschrijver.
Internal identifier: PPP0QW-283/6045/2026/093
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/093_1