2. Procedure
Procedure
Title: Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
Description: Pirkimo objektas – Apsauginiai darbo drabužiai (nuoma su priežiūros paslaugomis). Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis: 1. I pirkimo objekto dalis – Darbo drabužiai (nuoma ir priežiūra); 2. II pirkimo objekto dalis – Darbo drabužiai ir darbo drabužiai su apsauga nuo cheminių medžiagų (nuoma ir priežiūra). Perkamų Prekių savybės, kiti privalomi reikalavimai bei preliminarūs Prekių kiekiai nurodyti pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“.
Internal identifier: (30)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dalyvis gali pateikti pasiūlymą dėl vienos I pirkimo dalies arba dėl vienos II pirkimo dalies, arba dėl abiejų (I ir II) pirkimo dalių.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Darbo drabužiai (nuoma ir priežiūra)
Description: Pirkimo objektas – Apsauginiai darbo drabužiai (nuoma su priežiūros paslaugomis). Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis: 1. I pirkimo objekto dalis – Darbo drabužiai (nuoma ir priežiūra); Perkamų Prekių savybės, kiti privalomi reikalavimai bei preliminarūs Prekių kiekiai nurodyti pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Prekių užsakymo laikotarpis – 36 (trisdešimt šeši) mėnesiai nuo sutarties įsigaliojimo dienos, šios dienos neskaičiuojant (toliau – Prekių užsakymo laikotarpis). Bendras sutarties galiojimo laikotarpis, įvertinant 36 (trisdešimt šešių) mėnesių Prekių užsakymo laikotarpį ir numatytą atsiskaitymo terminą, 38 (trisdešimt aštuoni) mėnesiai nuo sutarties įsigaliojimo dienos. Sutartis baigiasi atsiradus bent vienai aplinkybei, priklausomai nuo to, kuri sąlyga atsiranda anksčiau: 1. pasibaigus 36 (trisdešimt šešių) mėnesių Prekių užsakymo laikotarpiui arba 2. kai Prekių užsakymo laikotarpiu išnaudojamos viso sutarties vykdymui skirtos lėšos – sutarties vertė pasiekia maksimalią sutarties vertę, ir kai Šalys tinkamai įvykdo visas iš sutarties kylančias prievoles.
Lot: LOT-0002
Title: Darbo drabužiai ir darbo drabužiai su apsauga nuo cheminių medžiagų (nuoma ir priežiūra)
Description: Pirkimo objektas – Apsauginiai darbo drabužiai (nuoma su priežiūros paslaugomis). Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis: 2. II pirkimo objekto dalis – Darbo drabužiai ir darbo drabužiai su apsauga nuo cheminių medžiagų (nuoma ir priežiūra). Perkamų Prekių savybės, kiti privalomi reikalavimai bei preliminarūs Prekių kiekiai nurodyti pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“.
Internal identifier: 2