2. Procedure
Procedure
Title: Aansprakelijkheidsverzekering t.b.v. De BedrijfsvoeringsPartner
Description: Het betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor De BedrijfsvoeringsPartner en de gemeenten Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk. De BedrijfsvoeringsPartner treedt in deze aanbesteding als Aanbestedende dienst en Opdrachtgever op, namens de bovengenoemde gemeenten. Doel van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of aan meerdere geschikte Gegadigden, met wie een Overeenkomst inzake de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. De Opdracht is verdeeld in vier percelen: Perceel 1: gemeente Barendrecht Perceel 2: gemeente Albrandswaard Perceel 3: gemeente Ridderkerk Perceel 4: de BedrijfsvoeringsPartner en NV Afvalbeheer 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat mogelijk meerdere risicodragers nodig zijn om de polisvoorwaarden in coassurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
Additional classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Gemeente Barendrecht
Description: Het betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Barendrecht. Doel van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of aan meerdere geschikte Gegadigden, met wie een Overeenkomst inzake de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Gemeente Albrandswaard
Description: Het betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Albrandswaard. Doel van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of aan meerdere geschikte Gegadigden, met wie een Overeenkomst inzake de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Gemeente Ridderkerk
Description: Het betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Ridderkerk. Doel van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of aan meerdere geschikte Gegadigden, met wie een Overeenkomst inzake de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: De BedrijfsvoeringsPartner en NV Afvalbeheer
Description: Het betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor De BedrijfsvoeringsPartner en NV Afvalbeheer. Doel van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of aan meerdere geschikte Gegadigden, met wie een Overeenkomst inzake de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
Internal identifier: 4