450701-2026 - Competition
Slovakia – Antineoplastic and immunomodulating agents – Antineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné )
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné )
DescriptionAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) pre potreby FNsP.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
5. Lot
LotLOT-0001
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 1
DescriptionČasť 1 Cyclophosphamide parenterálne 1x1 g (liek.inj.skl.) 200 Ifosfamide parenterálne 1x1 g (liek.inj.) 200
LotLOT-0002
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 2
DescriptionČasť 2 Fluorouracil parenterálne 1x20 ml/1 g (liek.inj.skl.) 800 Fluorouracil parenterálne 1x100 ml/5 g (liek.inj.skl.) 300
LotLOT-0003
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 3
DescriptionČasť 3 Gemcitabine parenterálne 1x25 ml/1000 mg(liek.inj.skl. + ochr.obal), alebo 1x26,3ml/1000mg, alebo 1x10 ml/1000mg (liek.inj.skl. ) 550
LotLOT-0004
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 4
DescriptionČasť 4 Vinorelbine parenterálne 1x5 ml/50 mg (liek.inj.skl.) 20
LotLOT-0005
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 5
DescriptionČasť 5 Etoposide parenterálne 1x10 ml/200 mg (liek.skl.hnedá) 250
LotLOT-0006
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 6
DescriptionČasť 6 Paclitaxel parenterálne 1x16,7 ml/100 mg (liek.inj.skl.) 50 Paclitaxel parenterálne 1x50 ml/300 mg (liek.inj.skl.) 400
LotLOT-0007
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 7
DescriptionČasť 7 Docetaxel parenterálne 1x4 ml/80 mg, alebo 1x8ml/80mg(liek.inj.skl.) 600
LotLOT-0008
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 8
DescriptionČasť 8 Topotecan parenterálne 1x4 ml/4 mg (liek.inj.skl.jantárová) 70
LotLOT-0009
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 9
DescriptionČasť 9 Irinotecan parenterálne 1x5 ml/100 mg (5 ml liek.inj.skl.jantárová s červ.vieč.) 900
LotLOT-0010
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 10
DescriptionČasť 10 Doxorubicin parenterálne 1x25 ml/50 mg (liek.inj.skl.) 350
LotLOT-0011
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 11
DescriptionČasť 11 Epirubicin parenterálne 1x25 ml/50 mg (liek.inj.skl.) 150
LotLOT-0012
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 12
DescriptionČasť 12 Bleomycin parenterálne 1x15000 IU (10 ml liek.inj.skl.-kryt zelený) 160 Mitomycin parenterálne intravezikálne 1x20 mg (20 ml liek.inj.skl.) 30 Mitomycin intravezikálne 1x40 mg+1x40 ml solv. (liek.inj.skl.+ vrecko APP + konektor) 30
LotLOT-0013
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 13
DescriptionČasť 13 Carboplatin parenterálne 1x45 ml/450 mg 10mg/ml 350
LotLOT-0014
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 14
DescriptionČasť 14 Oxaliplatin parenterálne 1x20 ml/100 mg (liek.inj.skl.) 1400
LotLOT-0015
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 15
DescriptionČasť 15 Aminolevulinic acid perorálne 1x1,5 g (liek.inj.skl.) 20
LotLOT-0016
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 16
DescriptionČasť 16 Filgrastim parenterálne 1x0,5 ml/48 MIU (striek.inj.napl.skl.) 450 Other immunostimulants (azoximer bromide) parenterálne (lyo ijo) 1x6 mg (liek.inj.hnedá) 300 Other immunostimulants (transfer factor) perorálne (lyo por) 1x10 mg (liek.inj.skl.) 80
LotLOT-0017
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 17
DescriptionČasť 17 BCG vaccine intravezikálne 1x1 set (1xliek.inj.skl.+1x50 ml vehikulum+kónic.adapt.) 100
LotLOT-0018
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 18
DescriptionČasť 18 Vinblastine parenterálne 1x10 ml/10 mg 20
LotLOT-0019
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 19
DescriptionČasť 19 Vincristine parenterálne 1x1 ml/1 mg 60
LotLOT-0020
TitleAntineoplastické a imunomodulačné činidlá ( bežné ) časť č. 20
DescriptionČasť 20 Cisplatin parenterálne 1x50 ml/50 mg 400