See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: EA Perronspoorreiniging
Description: Het gaat om het verwijderen van zichtbare vervuiling op de perronsporen die op alle stations moet worden uitgevoerd. Onder Perronspoorreiniging wordt verstaan: Het verwijderen van vuistgrote vervuiling alsmede alle zichtbare fecaliën en toiletpapier in het spoor naast perrons gedurende de scope van de geplande buitendienststelling (BD) met de afgegeven frequentie per jaar. De opdracht wordt opgedeeld in 4 regionale percelen.
Internal identifier: T139082-67d3f3862052fead6be09d53
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Noord Oost
Description: Dit perceel is geografisch in Noord Oost Nederland gesitueerd.
Internal identifier: Perceel 1 NO-67d3f39b2052fead6be09d6e
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Randstad Noord
Description: Dit perceel is geografisch in Randstad Noord gesitueerd.
Internal identifier: Perceel 2 RN-67d3f39b2052fead6be09d6f
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Randstad zuid
Description: Dit perceel is geografisch in Randstad Zuid gesitueerd.
Internal identifier: Perceel 3 RZ-67d3f39b2052fead6be09d70
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 Zuid
Description: Dit perceel is geografisch in Zuid Nederland gesitueerd.
Internal identifier: Perceel 4 Z-67d3f39b2052fead6be09d71