2. Procedure
Procedure
Title: Δράσεις προβολής, διαφάνειας και επικοινωνίας Προγράμματος “Ψηφιακός Μετασχηματισμός” 2021-2027
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών για την υλοποίηση Σχεδίου Δράσεων Επικοινωνίας Προβολής και Δημοσιότητας του Προγράμματος "Ψηφιακός Μετασχηματισμός" 2021-2027
Internal identifier: α/α ΕΣΗΔΗΣ 432007,1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ανοικτή διαδικασία του άρ. 27 του Ν. 4412/2016 σύμφωνα με την παρ. 1.2 της διακήρυξης
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Όπως αναφέρονται αναλυτικά στη διακήρυξη
Quantity: 1 piece
Options:
Description of the options: Η εκτιμώμενη αξία της αρχικής σύμβασης ανέρχεται σε 1.009.032,26 € με δικαίωμα προαίρεσης έως 50% ποσού 500.016,13 € προ ΦΠΑ. Η Αναθέτουσα Αρχή διατηρεί το δικαίωμα με μονομερή έγγραφη δήλωσή της προς τον Ανάδοχο, κατά την απόλυτη κρίση της και ανάλογα με τις ανάγκες της, να του αναθέσει πρόσθετες υπηρεσίες με αντικείμενο όμοιο με αυτές της παρούσας διακήρυξης συνολικού προϋπολογισμού μέχρι του 50% του προϋπολογισμού του αρχικού έργου άνευ ΦΠΑ της παρούσας διακήρυξης, με βάση τις τιμές μονάδας της Οικονομικής Προσφοράς του Αναδόχου (τροποποίηση της αρχικής σύμβασης κατά την διάρκειά της, σύμφωνα με την περ. α της παρ. 1 του άρθρου 132 του Ν. 4412/2016). Το δικαίωμα προαίρεσης δύναται να ασκηθεί κατά την διάρκεια της σύμβασης.