2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakdiensten gemeente Hilvarenbeek
Description: De gemeente Hilvarenbeek zoekt een opdrachtnemer voor de uitvoering van schoonmaakdiensten die, met een grote mate van zelfstandigheid, zorg kan dragen voor een schone, hygiënische, representatieve en veilige kantooromgeving op drie verschillende locaties. De schoonmaakwerkzaamheden dienen plaats te vinden buiten de reguliere kantoortijden. De gemeente Hilvarenbeek vindt het belangrijk dat de opdrachtnemer zorgdraagt voor een goede interne borging van de kwaliteit binnen de schoonmaakorganisatie. Verder verwacht de gemeente een proactieve instelling van de opdrachtnemer om eventuele problemen te voorkomen of om er adequaat op te reageren. Deze opdracht omvat de schoonmaakdiensten op de volgende locaties: Gemeentehuis Vrijthof 9-10 5081 CA HILVARENBEEK Bedrijfsverzamelpand (kantoren) Vrijthof 11 5081 CA HILVARENBEEK Gemeentewerf Bukkumweg 28 5081 CT HILVARENBEEK
Internal identifier: K010810
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie verlenging