2. Procedure
Procedure
Title: Graffitiverwijdering
Description: De opdracht betreft het verwijderen van graffiti, stickers, posters en vergelijkbare vervuiling van diverse gemeentelijke objecten binnen de gemeente Zwolle. Het gaat onder meer om tunnels, bruggen, rioolgemalen, buitenopstellingkasten, verkeersregelinstallaties, beschoeiingen, geluidschermen, parkeergarages, artistieke kunstobjecten en overige gemeentelijke eigendommen. Daarnaast kan de opdracht betrekking hebben op het reinigen van vervuiling door natuurlijke aanslag of bewuste vervuiling. Ter indicatie gaat het om circa 1000 graffiti per jaar. Ter indicatie gaat het om circa 1000 graffiti per jaar.
Internal identifier: 25.Z.104
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90690000 Graffiti removal services
Additional classification (cpv): 45440000 Painting and glazing work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging overeenkomst