See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Αγορά μηχανών πυρόσβεσης και άλλων οχημάτων απόκρισης για το Πυροσβεστικό Σώμα και την Αγορά οχημάτων για την ΓΓΠΠ, περιφερειακά-τοπικά κέντρα πολιτικής προστασίας και εθελοντικούς οργανισμούς (εξοπλισμός)
Description: Αγορά μηχανών πυρόσβεσης και άλλων οχημάτων απόκρισης για το Πυροσβεστικό Σώμα και την Αγορά οχημάτων για την ΓΓΠΠ, περιφερειακά-τοπικά κέντρα πολιτικής προστασίας και εθελοντικούς οργανισμούς (εξοπλισμός)
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 1: Προμήθεια (48) Διασωστικών σειρών μικρών Προμήθεια (63) Διασωστικών σειρών μεγάλων
Description: Τμήμα 1: Προμήθεια (48) Διασωστικών σειρών μικρών Προμήθεια (63) Διασωστικών σειρών μεγάλων