2. Procedure
Procedure
Title: Relatiegeschenken met logo
Description: ROC MN wenst een Raamovereenkomst af te sluiten voor Relatiegeschenken met logo. ROC MN koopt jaarlijks voor diverse doelgroepen geschenken in. Denk hierbij onder andere aan: Relatiegeschenken met ROC MN Logo : - Geschenken voor studenten: o.a. diplomageschenken - Geschenken voor medewerkers - Geschenken voor open dagen Colleges (Promotieartikelen: give aways) ROC MN is op zoek naar een leverancier die kan ondersteunen en adviseren bij de inkoop van deze relatiegeschenken en artikelen. Er is sprake van zeer uiteenlopende opdrachten. De omvang en de frequentie van de uit te voeren opdrachten zijn niet voorspelbaar. De gemiddelde opdrachtwaarde per jaar bedroeg over de afgelopen vier jaar € 270.000,- (Excl. Btw). Aan dat bedrag kunnen geen rechten worden ontleend
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Relatiegeschenk met logo
Description: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsdocument