457530-2026 - Result
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – GGD Groningen Digitaal Dossier Jeugdgezondheidzorg
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: GGD Groningen Digitaal Dossier Jeugdgezondheidzorg
Description: De opdracht omvat het leveren van een bestaand en bewezen systeem voor dossiervoering binnen en ondersteuning van de jeugdgezondheidszorg als volledige dienst (SAAS), inclusief een ouderportaal. Het gaat zowel om beheer en onderhoud als om de doorontwikkeling hiervan. Implementatie van het systeem en migratie van de data zijn in scope van de opdracht. De opdracht omvat het leveren van een bestaand en bewezen systeem voor dossiervoering binnen en ondersteuning van de jeugdgezondheidszorg als volledige dienst (SAAS), inclusief een ouderportaal. Het gaat zowel om beheer en onderhoud als om de doorontwikkeling hiervan. Implementatie van het systeem en migratie van de data zijn in scope van de opdracht.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie offerteaanvraag indien van toepassing.