457888-2025 - Result
Netherlands – Business and management consultancy and related services – Europese openbare aanbesteding “Externe inhuur- en adviesdiensten Communicatie"
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europese openbare aanbesteding “Externe inhuur- en adviesdiensten Communicatie"
Description: Het COA is voornemens om een raamovereenkomst met drie partijen te sluiten, waarbinnen zij de mogelijkheid hebben om functioneel gerelateerde opdrachten te verstrekken die zowel een mono- als een multidisciplinaire benadering kunnen vereisen. De gevraagde dienstverlening voor dit perceel kan globaal worden omschreven als ondersteuning bij/advisering over: • Ontwikkelingstrajecten in de organisatie van de aanbestedende dienst en de • Implementatie van deze trajecten; • Vervanging, waarneming en aanvulling van bestaande functies; • Communicatieprojecten en –trajecten van het COA ook eventueel met externe partijen zoals bijv. ketenpartners, samenwerkingspartners, gemeenten en opdrachtgevers. De maximale waarde van de raamovereenkomst over de looptijd van de 3 Raamovereenkomsten gezamenlijk bedraagt €17.500.000 exclusief BTW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
Additional classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel, 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Europese openbare aanbesteding “Externe inhuur- en adviesdiensten Communicatie”
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Raamovereenkomsten gaan in op 1 juni 2025. De looptijd van de beoogde Raamovereenkomsten bedraagt 24 maanden met voor Opdrachtgever de optie tot verlenging van de looptijd met tweemaal een periode van maximaal 12 maanden.
457888-2025 - Resultaat
Nederland – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Europese openbare aanbesteding “Externe inhuur- en adviesdiensten Communicatie"
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: