2. Procedure
Procedure
Title: RFI Förmånsportal
Description: Denna RFI innebär en öppen inbjudan till leverantörer att lämna information om möjliga lösningar, tjänster och relevanta erfarenheter inom området förmånsportal.
Internal identifier: IN-IN26-0150
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems