2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix“
Description: „Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix““ Количество или обем на обществената поръчка: Количеството на обществената поръчка е доставка на 430 броя редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати (ВДА) марка „AUER“, модел „AirGoFix“. Мястото за изпълнение: Мястото за доставка е обл. София, Столична община, с. Локорско, Централна складова база на ГДПБЗН. Срок за изпълнение на обществената поръчка: Договорът по настоящата обществена поръчка е под условие съгласно чл. 114 от ЗОП - при откриване на процедурата не е осигурено финансиране. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя и е с отложено изпълнение. Изпълнението на договора започва след осигуряване на финансиране от страна на Възложителя и се потвърждава чрез изпращане на уведомително писмо от възложителя до изпълнителя за осигурено финансиране и представяне от изпълнителя на определената гаранция за изпълнение. При непредставяне на гаранцията за изпълнение в посочения от възложителя срок в уведомителното писмо за осигурено финансиране, без наличието на обективни причини, възложителят прекратява договора. В случай на представяне на гаранцията за изпълнение под формата на банкова гаранция или застрахователна полица - текстът и условията на банковата гаранция и застрахователната полица, предварително се съгласуват с Възложителя. Текстът и условията на банковата гаранция и застрахователната полица (Общите условия на застрахователя) трябва да не са в противоречие с условията на процедурата и клаузите на проекта на договор по обществената поръчка. При неодобряване на текста и условията на банковата гаранция или застрахователната полица (Общите условия на застрахователя) изпълнителят следва да предприеме действия за коригирането съобразно условията на процедурата и клаузите на проекта на договор по обществената поръчка. Кореспонденцията се осъществява чрез платформата ЦАИС ЕОП. Изпълнението на договора започва от: - Дата на постъпване на гаранцията по сметка на възложителя в случай, че гаранцията за изпълнение е под формата на парична сума внесена по сметката на Възложителя; - Дата на получаване на оригинална банкова гаранция или застраховка (с предварително одобрени текст и условия), входирана в деловодството на ГДПБЗН. Когато след изтичане на тримесечен срок от сключване на договора не е осигурено финансиране, всяка от страните може да поиска прекратяването му без предизвестие. Когато след изтичане на 10-месечен срок от сключване на договора не е осигурено финансиране, договорът се счита за прекратен. Срокът на договорa изтича след изтичането на гаранционния срок и изпълнението на всички поети от страните задължения. Срокът за изпълнение на обществената поръчка е до 180 календарни дни, считано от датата на получаване на уведомително писмо от Възложителя до Изпълнителя за осигурено финансиране и представяне на определената гаранция за изпълнение.
Internal identifier: 537474
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113000 Safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001