46056-2025 - Result
Netherlands – Social work and related services – Safehouse "Open House" Regio Kop van Noord-Holland
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Safehouse "Open House" Regio Kop van Noord-Holland
Description: De inkoopprocedure betreft het product Safehouse. Een Safehouse biedt een veilige woonomgeving waar cliënten aan hun herstel kunnen werken. Binnen het Safehouse krijgen cliënten professionele begeleiding om vaardigheden te ontwikkelen die nodig zijn om controle te behouden over hun leven, zoals het aanleren van een dagelijks ritme en het verbeteren van financiële vaardigheden. In 2023 was de afname 20 - 25 cliënten.
Internal identifier: Safehouse "Open House" Regio Kop van Noord-Holland
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Het betreft een semi-"Open-house" procedure met een onbeperkt aantal aanbieders. Zie inkoopdocument paragraaf Procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De inkoopprocedure betreft het product Safehouse. Een Safehouse biedt een veilige woonomgeving waar cliënten aan hun herstel kunnen werken. Binnen het Safehouse krijgen cliënten professionele begeleiding om vaardigheden te ontwikkelen die nodig zijn om controle te behouden over hun leven, zoals het aanleren van een dagelijks ritme en het verbeteren van financiële vaardigheden. In 2023 was de afname 20 - 25 cliënten. Het aantal cliënten is vooraf niet te bepalen. Aan deze hoeveelheden kunnen geen rechten ontleend worden.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: N.v.t.