460715-2026 - Competition
Hungary – Meal-preparation services – Szociális étkeztetési feladatok ellátása
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleSzociális étkeztetési feladatok ellátása
DescriptionSzolgáltatás tárgya: szociális közétkeztetés biztosítása étel készítésével és kiszállításával, 24 + 24 hónapos határozott időtartamú szerződés keretében.
Internal identifierEKR001075852026
Type of procedureOpen
Main features of the procedureAz értékelési szempontokat és az ezzel kapcsolatos információkat lásd részenként a II.2.5. pont BT-733 mezőjében.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionSzolgáltatás tárgya: szociális közétkeztetés biztosítása étel készítésével és kiszállításával, 24 hónapos + további legfeljebb 24 hónapos határozott időtartamú szerződés keretében. A szolgáltatás területi hatálya: Budapest XVI. Kerület közigazgatási területe. Étkeztetések típusa: Intézménybe szállítva (hétfőtől péntekig): - 4 intézménybe napi kétszeri étkezés (tízórai és ebéd) és 1 intézménybe napi háromszori étkezés (tízórai, ebéd és uzsonna); Lakásra szállítva, hétfőtől szombatig (szombati étkezés pénteki napon kiszállítva): - napi kétszeri étkezés (tízórai és ebéd). Vasárnap és ünnepnapon nem történik ellátás. Az intézményi ebéd kiszállítása "badellában", a lakossági kiszállítás hideg állapotban („sokkolt” kezeléssel) történik. A lakossági ebéd kiszállítása során a csomagolást olyan technológiával kell elkészíteni, amely mikrohullámú sütőben történő melegítést tesz lehetővé (csomagolással együtt). Napi várható adagszám: - tízórai és uzsonna intézménybe szállítva: kb. 12 adag (kizárólag az Értelmi Fogyatékosok Nappali Ellátásában) - tízórai intézménybe szállítva: kb. 18 adag: - ebéd intézménybe szállítva (badellás): kb. 166 adag - tízórai házhozszállítással: kb. 148 adag - ebéd házhozszállítással: kb. 644 adag Az adagszámok a ténylegesen megrendeléseknél a létszámok változása miatt +/- 15 %-kal eltérhetnek. Ajánlatkérő minden héten kedden küldi meg a nyertes ajánlattevőnek a következő hétre vonatkozó adagszám-tervet. A végleges napi adagszám meghatározása megelőző munkanapon 9:00 óráig történik. Korcsoport szerinti megoszlás: - 16-69 év: 10 % - 70 év felett: 90 % A kiszállítás adagszáma és összetétele - a jogosultak körének változása miatt - gyakran módosul. Nyertes ajánlattevőnek a teljesítés során minden ebéd étkezésnél biztosítani kell a kétféle menüből (A és B menüből) történő választás lehetőségét, és a leszállítást a lakossági választásnak megfelelően teljesíteni. A havi étlapokat a tárgyhót megelőző hónap 10-éig a szállítások során viszik ki a lakosoknak, valamint tárgyhót megelőző 20-áig szedik össze és adják át az Ajánlatkérőnek feldolgozásra. A diétás ebéd adagokat (különösen a cukor és epe diétás, valamint laktózmentes diétás étkezést) a normál étrenddel azonos egységáron kell biztosítani. A diétás étrend várható aránya: 10 %. További feltételek és előírások a közbeszerzési dokumentumban szerepelnek.
Internal identifierEKR001075852026/1
Additional classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services, 55521100 Meals-on-wheels services, 55521200 Meal delivery service, 55523000 Catering services for other enterprises or other institutions