2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια οικοδομικών υλικών
Description: Προμήθεια οικοδομικών υλικών
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44111000 Building materials
Additional classification (cpv): 44114100 Ready-mixed concrete
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΟΜΑΔΑ Α΄: ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ
Description: Η Ομάδα Α΄ περιλαμβάνει υλικά χύδην και συσκευασμένα όπως τσιμέντο, άμμο, αμμοχάλικο, ασβέστη, γαρμπίλι, χαλίκι, κράσπεδα, πλάκες πεζοδρομίου, δομικό πλέγμα, τούβλα, τσιμεντόλιθους, κόλλες κ.λ.π.
Lot: LOT-0002
Title: ΟΜΑΔΑ Β΄: ΕΤΟΙΜΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ
Description: Η Ομάδα Β΄ περιλαμβάνει έτοιμο σκυρόδεμα από πιστοποιημένη μονάδα παρασκευής.
Main classification (cpv): 44114100 Ready-mixed concrete