460725-2026 - Competition
Romania – Bread – Acord cadru de furnizare PAINE CU SECARA 600 g, feliata
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleAcord cadru de furnizare PAINE CU SECARA 600 g, feliata
DescriptionPrin obiectul de activitate, Direcția Generala de Asistență Socială și Protecția Copilului Ialomița oferă servicii de găzduire și îngrijire pentru copii aflați în dificultate, precum și pentru persoane adulte cu dizabilități sau persoane vârstnice cu sau fără dizabilități. Painea este necesara în vederea asigurării hranei beneficiarilor măsurilor de protecție specială, găzduiți în unitățile din subordinea D.G.A.S.P.C. Ialomița, făcând parte din meniul beneficiarilor asistați de către D.G.A.S.P.C. Ialomița. Produsele care fac obiectul achiziției, vor fi furnizate fiecărei unități din subordinea D.G.A.S.P.C. Ialomița, conform contractului. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor: 15 zile. Autoritatea contractanta va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificare / informațiilor suplimentare, în a 10-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, conform OUG 107/2017.
Internal identifier9670462_2026_PAAPD1626667
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15811100 Bread
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePâine cu secară pentru unitățile din Municipiul Slobozia, Movila, Tandarei, Fetesti
DescriptionNatura si cantitatile produsului se regasesc in caietul de sarcini la sectiunea 3.3.1. Cantitatile celui mai mare contract subsecvent sunt: minim 14.441 bucati / maxim 16.045 bucati
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitlePâine cu secară pentru unitățile din Fierbinți, Municipiul Urziceni, Balaciu
DescriptionNatura si cantitatile produsului se regasesc in caietul de sarcini la sectiunea 3.3.1. Cantitatile celui mai mare contract subsecvent sunt: minim 15.312 bucati / maxim 17.013 bucati
Internal identifier2