460727-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Przedłużenie wsparcia technicznego producenta dla posiadanego oprogramowania IBM Cognos Planning Analytics wraz z zakupem dodatkowych licencji IBM Cognos (lub równoważne)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
TitlePrzedłużenie wsparcia technicznego producenta dla posiadanego oprogramowania IBM Cognos Planning Analytics wraz z zakupem dodatkowych licencji IBM Cognos (lub równoważne)
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wsparcia technicznego producenta na oprogramowanie Cognos Planning Analytics firmy IBM zgodnie z Tabelą 1 pkt 1a-1e określoną w OPZ. Zakup dotyczy wykupienia wsparcia do już posiadanych licencji na okres kolejnych 3 lat (liczonych od daty aktualnie posiadanego wsparcia) oraz zakupu nowych licencji Cognos Planning Analytics firmy IBM (lub licencji równoważnych) na użytkowników zwykłych wraz ze wsparciem do nich do 31.12.2029 r. zgodnie z Tabelą 1 pkt 2a-3c określoną w OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifierDZK/43/DI/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
LotLOT-0001