See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa sprzętu medycznego oraz zapewnienie depozytu wraz z dzierżawą urządzeń dla Pracowni Elektrofizjologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Description: Zakup i dostawa sprzętu medycznego oraz zapewnienie depozytu wraz z dzierżawą urządzeń dla Pracowni Elektrofizjologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Internal identifier: DZP/2-23/233/92/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182200 Cardiac stimulation devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Stymulatory jedno i dwujamowe z elektrodami
Description: Stymulatory jedno i dwujamowe z elektrodami
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Description of the options: 1. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego jest jego uprawnieniem (a nie zobowiązaniem), nie jest obowiązkowe i nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie asortymentu objętego przedmiotem umowy, a także w ramach posiadanych środków finansowych. 2. Prawo opcji obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 20,00% ilości każdej z pozycji asortymentowych, objętych przedmiotem umowy. W przypadku, gdy 50,00% danej pozycji asortymentowej stanowi ułamek, ilość objętą prawem opcji zaokrągla się w dół do liczby całkowitej.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Stymulator serca jednojamowy z elektrodami
Description: Stymulator serca jednojamowy z elektrodami
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0004
Title: Część 3 Stymulator dwujamowy z elektrodami
Description: Stymulator dwujamowy z elektrodami
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0005
Title: Część 4 Stymulator jedno i dwujamowy do stymulacji pęczka Hisa z osprzętem
Description: Stymulator jedno i dwujamowy do stymulacji pęczka Hisa z osprzętem
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0006
Title: Część 5 Implantowalny rejestrator arytmii (ILR)
Description: Implantowalny rejestrator arytmii (ILR)
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0007
Title: Część 6 Stymulatory resynchronizujące (CRT-P) z osprzętem
Description: Stymulatory resynchronizujące (CRT-P) z osprzętem
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0008
Title: Część 7 Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jedno i dwujamowej z elektrodami
Description: Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jedno i dwujamowej z elektrodami
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0009
Title: Część 8 Kardiowertery-defibrylatory o zwiększonej energii defibrylacji dostarczonej jedno i dwujamowe (40J) z elektrodą defibrylującą i prowadnikami
Description: Kardiowertery-defibrylatory o zwiększonej energii defibrylacji dostarczonej jedno i dwujamowe (40J) z elektrodą defibrylującą i prowadnikami
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0010
Title: Część 9 Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jednojamowej z możliwością wyczuwania i analizy sygnałów przedsionkowych z elektrodami
Description: Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jednojamowej z możliwością wyczuwania i analizy sygnałów przedsionkowych z elektrodami
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0011
Title: Część 10 Elektrody defibrylujące podskórne z systemem tunelowania i adapterami
Description: Elektrody defibrylujące podskórne z systemem tunelowania i adapterami
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0012
Title: Część 11 Kardiowertery-defibrylatory resynchronizujące (CRT-D) z osprzętem
Description: Kardiowertery-defibrylatory resynchronizujące (CRT-D) z osprzętem
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0013
Title: Część 12 Introducery do żyły podobojczykowej do zabiegów implantacji stymulatorów
Description: Introducery do żyły podobojczykowej do zabiegów implantacji stymulatorów
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0014
Title: Część 13 Kable łączące elektrody EKG systemu Prucka
Description: Kable łączące elektrody EKG systemu Prucka
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0015
Title: Część 14 Zestaw diagnostyczno-ablacyjny
Description: Zestaw diagnostyczno-ablacyjny
Internal identifier: Część nr 14
Lot: LOT-0016
Title: Część 15 Osprzęt do zabiegów elektrofizjologicznych-carto
Description: Osprzęt do zabiegów elektrofizjologicznych-carto
Internal identifier: Część nr 15
Lot: LOT-0017
Title: Część 16 Zestaw do izolacji ujścia żył płucnych metodą krioablacji balonowej
Description: Zestaw do izolacji ujścia żył płucnych metodą krioablacji balonowej
Internal identifier: Część nr 16
Lot: LOT-0018
Title: Część 17 Konektor obrotowy "Y"
Description: Konektor obrotowy "Y"
Internal identifier: Część nr 17
Lot: LOT-0019
Title: Część 18 Elektrody do endokawitarnej stymulacji czasowej
Description: Elektrody do endokawitarnej stymulacji czasowej
Internal identifier: Część nr 18
Lot: LOT-0020
Title: Część 19 Drobny sprzęt uzupełniający do zabiegów implantacyjnych
Description: Drobny sprzęt uzupełniający do zabiegów implantacyjnych
Internal identifier: Część nr 19
Lot: LOT-0021
Title: Część 20 Końcówka noża i elektroda neutralna do noża plazmowego z dzierżawą generatora
Description: Końcówka noża i elektroda neutralna do noża plazmowego z dzierżawą generatora
Internal identifier: Część nr 20
Lot: LOT-0022
Title: Część 21 Zestaw narzędzi do przezskórnego usuwania elektrod
Description: Zestaw narzędzi do przezskórnego usuwania elektrod
Internal identifier: Część nr 21
Lot: LOT-0023
Title: Część 22 Uchwyt do koszulek do TLE
Description: Uchwyt do koszulek do TLE
Internal identifier: Część nr 22
Lot: LOT-0024
Title: Część 23 Zestaw do zamknięcia tętnicy za pomocą szwu
Description: Zestaw do zamknięcia tętnicy za pomocą szwu
Internal identifier: Część nr 23
Lot: LOT-0025
Title: Część 24 Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jednojamowej o przedłużonej żywotności baterii lub zmniejszonej objętości wraz z elektrodą
Description: Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jednojamowej o przedłużonej żywotności baterii lub zmniejszonej objętości wraz z elektrodą
Internal identifier: Część nr 24
Lot: LOT-0026
Title: Część 25 Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji dwujamowej, o przedłużonej żywotności baterii lub zmniejszonej objętości wraz z elektrodami
Description: Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji dwujamowej, o przedłużonej żywotności baterii lub zmniejszonej objętości wraz z elektrodami
Internal identifier: Część nr 25
Lot: LOT-0027
Title: Część 26 Kardiowertery-defibrylator podskórny S-ICD
Description: Kardiowertery-defibrylator podskórny S-ICD
Internal identifier: Część nr 26
Lot: LOT-0028
Title: Część 27 Zestaw do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA z dzierżawą konsoli
Description: Zestaw do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA z dzierżawą konsoli
Internal identifier: Część nr 27
Lot: LOT-0029
Title: Część 28 Stymulator bezprzewodowy jednojamowy wraz z systemem wdrażania
Description: Stymulator bezprzewodowy jednojamowy wraz z systemem wdrażania
Internal identifier: Część nr 28
Lot: LOT-0030
Title: Część 29 Stymulator bezprzewodowy jednojamowy komorowy wraz z systemem wdrażania
Description: Stymulator bezprzewodowy jednojamowy komorowy wraz z systemem wdrażania
Internal identifier: Część nr 29
Lot: LOT-0031
Title: Część 30 Stymulator bezelektrodowy jednojamowy o aktywnej fiksacji z systemem do implantacji i systemem do usuwania komorowy i przedsionkowy
Description: Stymulator bezelektrodowy jednojamowy o aktywnej fiksacji z systemem do implantacji i systemem do usuwania komorowy i przedsionkowy
Internal identifier: Część nr 30
Lot: LOT-0032
Title: Część 31 Prowadniki diagnostyczne hydrofilne i introducery naczyniowe do zabiegów ablacji
Description: Prowadniki diagnostyczne hydrofilne i introducery naczyniowe do zabiegów ablacji
Internal identifier: Część nr 31
Lot: LOT-0033
Title: Część 32 Prowadniki klasyczne krótkie
Description: Prowadniki klasyczne krótkie
Internal identifier: Część nr 32
Lot: LOT-0034
Title: Część 33 Prowadniki o zwiększonej sztywności
Description: Prowadniki o zwiększonej sztywności
Internal identifier: Część nr 33
Lot: LOT-0035
Title: Część 34 Hemodynamiczny cewnik diagnostyczny
Description: Hemodynamiczny cewnik diagnostyczny
Internal identifier: Część nr 34