460881-2026 - Competition
Poland – Tyres for motor cars – Dostawa opon oraz felg do samochodów i pojazdów dla jednostek PGW Wody Polskie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa opon oraz felg do samochodów i pojazdów dla jednostek PGW Wody Polskie
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon oraz felg do samochodów i pojazdów dla jednostek PGW Wody Polskie. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 2.1 Zamówienie składa się z następujących części: 1) Część 1 - Dostawa opon, felg do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Białymstoku; 2) Część 2 - Dostawa opon, felg do samochodów dla RZGW w Bydgoszczy; 3) Część 3 - Dostawa opon, felg, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Gdańsku; 4) Część 4 - Dostawa opon, felg, dętek do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Gliwicach; 5) Część 5 - Dostawa opon, felg, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Krakowie; 6) Część 6 - Dostawa opon, felg do samochodów dla RZGW w Lublinie; 7) Część 7 - Dostawa opon i akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Poznaniu; 8) Część 8 - Dostawa opon, felg do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Rzeszowie; 9) Część 9 - Dostawa opon do samochodów dla RZGW w Szczecinie; 10) Część 10 - Dostawa opon, felg, dętek, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Warszawie; 11) Część 11 - Dostawa opon, felg, dętek, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW we Wrocławiu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU)- Załącznik Nr 6 do SWZ. 2.2 Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 2.3 Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 PZP. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia 6. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający odniósł się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PZP. 8. Zamawiający nie określa czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób, wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie stosunku pracy. 9. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 10. Przedmiot zamówienia musi być objęty minimum 24 miesięczną gwarancją. Okres obowiązywania gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia rozpoczyna swój bieg w dniu jego odbioru, stwierdzonym protokołem odbioru bez zastrzeżeń. Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji i rękojmi za wady na przedmiot zamówieni zgodnie z § 5 PPU. 11. Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający informuje, że szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia wynosi 792 110,00 zł netto, w tym: 1) część 1 – 55 090,00 zł netto, 2) część 2 – 27 516,00 zł netto, 3) część 3 – 120 449,00 zł netto, 4) część 4 – 58 942,00 zł netto, 5) część 5 – 68 844,00 zł netto, 6) część 6 – 22 940,00 zł netto; 7) część 7 – 84 842,00 zł netto; 8) część 8 – 42 436,00 zł netto; 9) część 9 – 34 884,00 zł netto; 10) część 10 – 113 577,00 zł netto; 11) część 11 – 162 590,00 zł netto. 13. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w przedmiotowym postępowaniu.
Internal identifierG.ROZ.270.12.36.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedure1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „PZP”) oraz przepisów wykonawczych, wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dn. 23.12.2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (dalej jako „rozporządzenie MR”). 2. Zgodnie z art. 61 ust. 1 PZP, komunikacja w postępowaniu między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, oświadczeń, wniosków, zawiadomień, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”), gdzie znajduje się strona prowadzonego postępowania, pod adresem: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/292797/notice/public/details Dokumenty związane z postępowaniem Zamawiający zamieszcza na Platformie w zakładce z przedmiotowym postępowaniem. Instrukcja korzystania z Platformy dla Wykonawców znajduje się pod adresem https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_action=publicFilesList&folder=002c&clientName=pgwwp&MP_module=main 3. Zgodnie z art. 139 ust. 1 PZP, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 4. Zamawiający wykluczy Wykonawcę na podstawie okoliczności wskazanych w: 4.1 art. 108 ust. 1 PZP, 4.2 art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, 4.3 art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1, ze zm.) (dalej jako „Rozporządzenie nr 833/2014”), zgodnie z którym zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)-e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub; c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia; 4.4 art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) (dalej jako „Ustawa o szczególnych rozwiązaniach”), zgodnie z którym wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego podlega Wykonawca: 1) wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 2) którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 644) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 3) którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994r. o rachunkowości (t.j. Dz. U. z 2026r. poz.522 ze zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy - przy czym wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych powyżej. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia zawiera pkt 7 SWZ.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34351100 Tyres for motor cars
Additional classification (cpv): 34324000 Wheels, parts and accessories
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1 - Dostawa opon, felg do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Białymstoku
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 1 - Dostawa opon, felg do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Białymstoku, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 1 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0002
TitleCzęść 2 - Dostawa opon, felg do samochodów dla RZGW w Bydgoszczy
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 2 - Dostawa opon, felg do samochodów dla RZGW w Bydgoszczy, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 2 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0003
TitleCzęść 3 - Dostawa opon, felg, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Gdańsku
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 3 - Dostawa opon, felg, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Gdańsku, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 3 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0004
TitleCzęść 4 - Dostawa opon, felg, dętek do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Gliwicach
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 4 - Dostawa opon, felg, dętek do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Gliwicach, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 4 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0005
TitleCzęść 5 - Dostawa opon, felg, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Krakowie
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 5 - Dostawa opon, felg, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Krakowie, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 5 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0006
TitleCzęść 6 - Dostawa opon, felg do samochodów dla RZGW w Lublinie.
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 6 - Dostawa opon, felg do samochodów dla RZGW w Lublinie, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 6 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0007
TitleCzęść 7 - Dostawa opon i akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Poznaniu
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 7 - Dostawa opon i akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Poznaniu, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 7 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0008
TitleCzęść 8 - Dostawa opon, felg do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Rzeszowie
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 8 - Dostawa opon, felg do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Rzeszowie, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 8 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0009
TitleCzęść 9 - Dostawa opon do samochodów dla RZGW w Szczecinie
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 9 - Dostawa opon do samochodów dla RZGW w Szczecinie, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 9 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0010
TitleCzęść 10 - Dostawa opon, felg, dętek, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Warszawie
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 10 - Dostawa opon, felg, dętek, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW w Warszawie, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 10 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.
LotLOT-0011
TitleCzęść 11 - Dostawa opon, felg, dętek, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW we Wrocławiu
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 11 - Dostawa opon, felg, dętek, akcesoriów do samochodów i innych pojazdów dla RZGW we Wrocławiu, w ilości oraz asortymencie określonym dla części zamówienia nr 11 w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części zamówienia). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.