2. Procedure
Procedure
Title: Dienstverlening met betrekking tot omgevingsplannen, omgevingsvergunningen en constructieve advisering
Description: De gemeente wil voor een periode van initieel 2 jaar en aansluitend de mogelijkheid tot verlengen met 2 maal 2 jaar een nieuwe partij contracteren voor toetsen en controleren van vergunningsaanvragen. De overeenkomst kent twee percelen die door maximaal twee organisaties wordt vervuld. zie aanbestedingsdocumenten.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocument
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
Additional classification (cpv): 22456000 Permits, 75111200 Legislative services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Omgevingsplan & omgevingsvergunningen
Description: Zie aanbestedinsdocumenten zie aanbestedingsdocument
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst kent verlengingsopties
Lot: LOT-0002
Title: Constructieve onderteuning
Description: zie aanbestedingsdocument 1
Internal identifier: 2