460962-2026 - Planning
Moldova – Medical equipments – Achiziționarea investigațiilor urinare și hematologice pentru analizatoare conform necesităților instituțiilor medico-sanitare publice pentru anul 2027
Prior information notice or a periodic indicative notice used only for information
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleAchiziționarea investigațiilor urinare și hematologice pentru analizatoare conform necesităților instituțiilor medico-sanitare publice pentru anul 2027
DescriptionAchiziționarea investigațiilor urinare și hematologice pentru analizatoare conform necesităților instituțiilor medico-sanitare publice pentru anul 2027. Anunț de intenție din 03.07.2026. Procedura este structurată în 36 loturi, cu valoarea estimativă totală de 12465505.37 MDL fără TVA. Data estimată pentru publicarea anunțului de participare: Trimestru III 2026. Tehnici și instrumente specifice de atribuire utilizate: licitație electronică.
Internal identifier21643815
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments