461030-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Dostawa urządzeń medycznych w ramach przedsięwzięcia „Dostępność Plus dla AOS”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa urządzeń medycznych w ramach przedsięwzięcia „Dostępność Plus dla AOS”
DescriptionSzczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifierZP-261-48/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePAKIET 1: APARAT USG I – 2 ZESTAWY
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
Internal identifierPAKIET 1: APARAT USG I – 2 ZESTAWY
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
LotLOT-0002
TitlePAKIET 2: FOTEL GINEKOLOGICZNY Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - 2 ZESTAWY
Internal identifierPAKIET 2: FOTEL GINEKOLOGICZNY Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - 2 ZESTAWY
LotLOT-0003
TitlePAKIET 3: APARAT USG II – 1 ZESTAW
Internal identifierPAKIET 3: APARAT USG II – 1 ZESTAW