2. Procedure
Procedure
Title: Celková revitalizace veřejného osvětlení – Město Pec pod Sněžkou
Description: Předmětem plnění je dodávka včetně instalace veřejného osvětlení a činnosti s tím související a současně také výstavba nových stožárů vč. osazení svítidly. Dále je předmětem veřejné zakázky také diagnostika za účelem ověření provozní bezpečnosti stožárů osvětlovací soustavy, které nesou svítidla veřejného osvětlení a případná přidružená zařízení. Dále pasportizace a dodávky QR štítků za účelem aktualizace a digitalizace informací o inventáři města v oblasti veřejného osvětlení a zjednodušení orientace a údržby pomocí označení jednotlivých světelných míst jednotným systémem štítků. Zadavatel požaduje provedení diagnostiky osvětlovacích stožárů nedestruktivní metodou. Diagnostika bude prvně provedena pouze na jednom vzorovém úseku. Dodávka a instalace QR štítků, včetně zanesení údajů do aplikace (pasportizace), se bude týkat všech stožárů v celém rozsahu bez výjimky. Předmět plnění je blíže specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace: „Příloha č. 2 Specifikace předmětu plnění – technické podmínky, v příloze č. 5: „Příloha č. 5 Požadavky pro osvětlení úseků“ a v příloze č. 6: „Příloha č. 6 Projektová dokumentace“.
Internal identifier: Celková revitalizace veřejného osvětlení – Město Pec pod Sněžkou
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
Additional classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
5. Lot
Lot: LOT-0001