2. Procedure
Procedure
Title: VD Kamenička – rekonstrukce – projektová příprava
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění projektových dokumentací: 1. pro povolení záměru (DPZ) zpracovanou metodou BIM včetně geodetického zaměření a dokladové části a vyhodnocení potřeby zajištění koordinátora BOZP v přípravě a realizaci stavby. Součástí bude inženýrská činnost vedoucí k získání povolení stavby a získání povolení stavby dle zákona č. 283/2021 Sb., Stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů, 2. pro provádění stavby (DPS) zpracovanou metodou BIM, včetně soupisu prací, pro vodní dílo Kamenička ležící v katastru obce Blatno, k. ú. Bečov, včetně odpadního koryta, a to až k místu zaústění do přírodního koryta vodního toku Kamenička (Novodomský potok). Předmětem veřejné zakázky je také vytvoření informačního modelu stavby IMS v rámci metody BIM a v rozsahu stanovených BIM cílů a definic uvedených v příloze č.1 smlouvy o dílo – BIM protokol a jeho příloh.
Internal identifier: 19/26/Po
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001