2. Procedure
Procedure
Title: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1073/2026
Description: Παροχή υπηρεσιών «Συντήρησης και υποστήριξης των αδειών χρήσης του Συστήματος ΟΠΣ (SAP) από τον κατασκευαστή SAP AG για τρία (3) έτη, συνολικού προϋπολογισμού ενός εκατομμυρίου εκατόν δεκαέξι χιλιάδων ευρώ (1.116.000,00€), πλέον Φ.Π.Α»
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Παροχή υπηρεσιών «Συντήρησης και υποστήριξης των αδειών χρήσης του Συστήματος ΟΠΣ (SAP) από τον κατασκευαστή SAP AG για τρία (3) έτη, συνολικού προϋπολογισμού ενός εκατομμυρίου εκατόν δεκαέξι χιλιάδων ευρώ (1.116.000,00€), πλέον Φ.Π.Α» C.P.V. : 72261000-2 Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού