2. Procedure
Procedure
Title: Elektroninio bilieto įrangos montavimo, demontavimo, instaliavimo ir paruošimo eksploatacijai miesto viešojo transporto priemonėse, paslaugos
Description: Elektroninio bilieto įrangos montavimo, demontavimo, instaliavimo ir paruošimo eksploatacijai miesto viešojo transporto priemonėse, paslaugos pagal pirkimo dokumentuose nurodytus reikalavimus.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50116000 Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Pasibaigus 12 mėnesių Paslaugų užsakymo laikotarpiui, Sutartis gali būti automatiškai pratęsta 2 kartus, kiekvieną kartą Paslaugų užsakymo laikotarpį pratęsiant 12 mėnesių terminams, kaip nurodyta Sutarties specialiųjų sąlygų 11 skyriuje.