2. Procedure
Procedure
Title: Struktuurivahendite rakendamise regionaalsete mõjude, sh Ida-Viru piirkonna arendamise ja Õiglase Ülemineku Fondi tulemuslikkuse hindamine Rahandusministeeriumile
Description: Hanke esemeks on teenus – mille raames teostatud analüüsi tulemusena antakse sõltumatu hinnang Ida-Virumaa piirkonnale suunatud meetmetele ja tegevustele, sh Õiglase Ülemineku Fondi rakendamise asjakohasusele, tõhususele, tulemuslikkusele, mõjule, erinevate meetmete koosmõjule ja integreeritusele. Ühtlasi hinnatakse struktuurivahendite perioodide 2014-2020 ja 2021-2027 investeeringute mõju regionaalarengule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312227-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73200000 Research and development consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000