461534-2026 - Competition
Czechia – Tablet computer – Dynamický nákupní systém na nákup tabletů a příslušenství pro resort MPSV
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDynamický nákupní systém na nákup tabletů a příslušenství pro resort MPSV
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je zavedení a užívání dynamického nákupního systému ve smyslu § 138 a násl. ZZVZ (dále jen „DNS“) na dobu neurčitou. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky tabletů a jejich příslušenství, konkrétně stylusů, pouzder na tablet s klávesnicí a pouzder na tablet bez klávesnice. Detailní specifikace zboží, které bude předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS, je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Katalog zboží. Specifikace zboží, které bude v průběhu trvání DNS poptáváno, bude s ohledem na vývoj trhu a potřeb zadavatele průběžně aktualizována.
Internal identifierVZ/CN/1/2026
Type of procedureRestricted
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureVýsledkem veřejné zakázky bude zavedení DNS, prostřednictvím kterého budou zadávány dílčí veřejné zakázky dle aktuálních potřeb resortu. Splněním jednotlivých dílčích veřejných zakázek zadaných v DNS budou naplněny potřeby resortu spočívající v zajištění nákupu tabletů a jejich příslušenství.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30213200 Tablet computer
Additional classification (cpv): 30237460 Computer keyboards, 30237270 Portable computer carrying cases, 30237200 Computer accessories
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je zavedení a užívání dynamického nákupního systému ve smyslu § 138 a násl. ZZVZ (dále jen „DNS“) na dobu neurčitou. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky tabletů a jejich příslušenství, konkrétně stylusů, pouzder na tablet s klávesnicí a pouzder na tablet bez klávesnice. Detailní specifikace zboží, které bude předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS, je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Katalog zboží. Specifikace zboží, které bude v průběhu trvání DNS poptáváno, bude s ohledem na vývoj trhu a potřeb zadavatele průběžně aktualizována.