See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izvajanje zimske službe v občini Radovljica
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: JN-76300
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Izvajanje zimske službe KS Radovljica - južni del, Vrbnje
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Radovljica - južni del, Vrbnje v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506707
Additional classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Lot: LOT-0002
Title: Izvajanje zimske službe KS Begunje na Gorenjskem - južni del, KS Otok
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Begunje na Gorenjskem - južni del, KS Otok v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506708
Lot: LOT-0003
Title: Izvajanje zimske službe KS Radovljica - vzhodni del, Vrbnje - Gorica LC, Nova vas
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Radovljica - vzhodni del, Vrbnje - Gorica LC, Nova vas v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506709
Lot: LOT-0004
Title: Izvajanje zimske službe KS Radovljica - pločniki
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Radovljica (pločniki) v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506710
Lot: LOT-0005
Title: Izvajanje zimske službe KS Lesce - vzhodni del
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Lesce - vzhodni del v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506711
Lot: LOT-0006
Title: Izvajanje zimske službe KS Lesce - zahodni del
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Lesce - zahodni del v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506712
Lot: LOT-0007
Title: Izvajanje zimske službe KS Lesce - severni del
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Lesce - severni del v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506713
Lot: LOT-0008
Title: Izvajanje zimske službe KS Lesce - pločniki
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Lesce (pločniki) v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506714
Lot: LOT-0009
Title: Izvajanje zimske službe KS Brezje
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Brezje v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506715
Lot: LOT-0010
Title: Izvajanje zimske službe KS Kamna Gorica in KS Lancovo
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Kamna Gorica in KS Lancovo v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506716
Lot: LOT-0011
Title: Izvajanje zimske službe KS Kropa
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Kropa v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506717
Lot: LOT-0012
Title: Izvajanje zimske službe KS Ljubno
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Ljubno v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506718
Lot: LOT-0013
Title: Izvajanje zimske službe KS Lancovo - Lipnica
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Lancovo - Lipnica v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506719
Lot: LOT-0014
Title: Izvajanje zimske službe KS Podnart
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Podnart v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506720
Lot: LOT-0015
Title: Izvajanje zimske službe KS Dobrava in KS Mošnje
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju KS Dobrava in KS Mošnje v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506721
Lot: LOT-0016
Title: Izvajanje zimske službe KS Begunje na Gorenjskem - severni del
Description: Predmet javnega naročila je izvedba storitev zimskega vzdrževanja cest na območju Begunje na Gorenjskem - severni del v občini Radovljica v zimskih sezonah 2026/27, 2027/28, 2028/29 in 2029/30.
Internal identifier: 506722