2. Procedure
Procedure
Title: Prípravné trhové konzultácie - BUDOVA PRACOVISKA SÚDNEHO LEKÁRSTVA A PATOLOGICKEJ ANATÓMIE A POBOČKY ÚRADU PRE DOHĽAD NAD ZDRAVOTNOU STAROSLTIVOSŤOU V BANSKEJ BYSTRICI – projektová dokumentácia a realizácia diela
Description: Predmetom plánovanej zákazky je vypracovanie a dodanie projektovej dokumentácie, ktorá bude riešiť novostavbu: „BUDOVA SÚDNEHO LEKÁRSTVA A PATOLOGICKEJ ANATÓMIE V BANSKEJ BYSTRICI A ÚRADU PRE DOHĽAD NAD ZDRAVOTNOU STAROSLTIVOSŤOU POBOČKA V BANSKEJ BYSTRICI“ a výkon samotnej realizácie jej výstavby. Podrobný návrh opisu predmetu zákazky tvorí Prílohu č. 1 (Príloha č. 1A, č. 1B a č. 1C) Oznámenia o PTK.
Internal identifier: PTK_SLAPA_BB
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45215000 Construction work for buildings relating to health and social services, for crematoriums and public conveniences
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71240000 Architectural, engineering and planning services