2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Powiatu Garwolińskiego – zakup oprogramowania, wyposażenie do badań silników i pracowni elektrycznej, małe AGD, tekstylia
Description: Niniejsze postepowanie o udzielenie zamówienia, znak postępowania INW.272.1.12.2026 prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2029 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwaną dalej ustawą Pzp. Przedmiotem zamówienia jest "Modernizacja infrastruktury dydaktycznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Powiatu Garwolińskiego" w podziale na części: Część 1 – oprogramowanie I Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.1 do SWZ. Część 2 – oprogramowanie II Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.2 do SWZ. Część 3 – oprogramowanie III Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.3 do SWZ. Część 4 - oprogramowanie IV Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.4 do SWZ. Część 5 - oprogramowanie V Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.5 do SWZ. Część 6 – oprogramowanie VI Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.6 do SWZ. Część 7 - stanowiska do badań silników Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.7 do SWZ. Część 8 - małe AGD Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.8 do SWZ. Część 9 - tekstylia - hotelowe i stołowe Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.9 do SWZ. Część 10 - Wyposażenie pracowni elektrycznej Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6.10 do SWZ. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr od 6.1 do 6.36 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Niniejsze postepowanie o udzielenie zamówienia, znak postępowania INW.272.1.12.2026 prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2029 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 Pzp, w przedmiotowym postępowaniu w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1) W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 2) Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zajdą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postepowaniu, nie składa on podmiotowych środków dowodowych lub oświadczeń, o których mowa w rozdz. X SWZ, potwierdzających brak podstaw do wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu; Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3) Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa wyżej, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenia zamówienia. 3. Zgodnie z art. 310 pkt 1 Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 p.z.p. 8. Zamawiający nie przewiduje opcji. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą będą prowadzone wyłącznie w złotych polskich. 13. Zamówienie zostało podzielone na 10 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części. Ocenie będzie podlegać oddzielnie każda część zamówienia. 14. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na każdą część zamówienia.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – oprogramowanie I
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.1 do SWZ
Main classification (cpv): 48320000 Drawing and imaging software package
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – oprogramowanie II
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.2 do SWZ
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – oprogramowanie III
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.3 do SWZ
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – oprogramowanie IV
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.4 do SWZ
Main classification (cpv): 48611000 Database software package
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – oprogramowanie V
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.5 do SWZ
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – oprogramowanie VI
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.6 do SWZ
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 – stanowiska do badań silników
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.7 do SWZ
Main classification (cpv): 31710000 Electronic equipment
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 – małe AGD
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.8 do SWZ
Main classification (cpv): 39710000 Electrical domestic appliances
Additional classification (cpv): 42215100 Food-cutting machines, 39711211 Food mixers, 39711000 Electrical domestic appliances for use with foodstuffs, 39711362 Microwave ovens, 39711200 Food processors, 39711000 Electrical domestic appliances for use with foodstuffs, 39711310 Electric coffee makers
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 – tekstylia - hotelowe i stołowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.9 do SWZ
Main classification (cpv): 39512000 Bed linen
Additional classification (cpv): 39513000 Table linen, 39514100 Towels
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 – Wyposażenie pracowni elektrycznej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.10 do SWZ
Main classification (cpv): 38341300 Instruments for measuring electrical quantities
Additional classification (cpv): 43329000 Equipment sets, 30237280 Power supply accessories, 31711131 Electrical resistors